Niezależnie od tego, czy kochasz kawę, czy nie, nie możesz obejść się bez kalendarza adwentowego – > https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html. Są absolutnie fantastycznym towarzyszem kawy i herbaty. Dostaję prawdziwego kopa za każdym razem, gdy widzę, jak ktoś wychodzi z piekarnika lub filiżanka kawy czeka na koniec miesiąca. Moje kalendarze adwentowe znacznie ułatwiły mi codzienne życie! Oto spojrzenie na arcydzieła kawy i herbaty, które trzymam w mojej kuchni.

Kalendarz adwentowy z kawą i herbatą w Kenii zawiera trzy saszetki. Każda saszetka zawiera całe lub zmielone ziarna w odpowiedniej ilości. Co najważniejsze, każda saszetka zawiera odpowiednią ilość palonej jasnej lub ciemnej kawy. Oznacza to, że nigdy nie muszę polować na idealną filiżankę kawy. Są również dostarczane z trzema różnymi saszetkami wykonanymi z mieszanki mocnych i średnio palonych ziaren kawy. Istnieje również asortyment saszetek smakowych, takich jak orzech bananowy, mięta i czekolada, aby wymienić tylko kilka.

W kalendarzach adwentowych na Boże Narodzenie i Nowy Rok zawsze bacznie obserwuję zmieniające się czasy w Europie i USA. Kalendarz adwentowy w Europie sięga wstecz do 1615 i 1 grudnia. Stany Zjednoczone nie śledzą dobrze dat z tak dawnych czasów. 24 grudnia to właśnie w księgach historii kościoła odnotowuje się pierwsze liczby związane z Bożym Narodzeniem. Te wczesne figurki bożonarodzeniowe zostały zarejestrowane około XIV i XV wieku.

Jedną z najpopularniejszych saszetek w kalendarzu adwentowym kawy i herbaty jest saszetka Bean to Espresso. Te saszetki to w rzeczywistości dwa różne rozmiary jednoziarnistych ziaren espresso, które są zapakowane w papier. Wystarczy dodać gorącą wodę i zaparzyć w nich poranne joe. Są bardzo łatwe w użyciu i stanowią również świetny wybór na prezent.

Inne prezenty o tematyce świątecznej to świąteczny pudding, miętowe toffi i świąteczne twisty. Wszystkie te prezenty są dostępne w tym samym pudełku. Istnieje również specjalny kalendarz adwentowy z kawą o tematyce bożonarodzeniowej za jedyne dwa dolce. To świetny prezent dla całej rodziny, ponieważ robią pysznie smakujące kawy, a jednocześnie robią świetne prezenty świąteczne. Możesz znaleźć te urocze małe pudełka na prezenty w Internecie.

Dla miłośników kawy w twoim życiu są również wspaniałe prezenty, w tym kuchenka Cuisinart Oven Cooker i Cuisinart Hot Beverage System. Dzięki tym niesamowitym kalendarzom adwentowym, które zawierają wszystkie rodzaje potraw, ułatwiają gotowanie dla Twoich bliskich. Gorąco polecam ten prezent do każdej kuchni! Jeśli lubisz pieczenie i masz ekspres do kawy, pokochasz te kalendarze dla całej rodziny lub jeśli lubisz kawę, pokochasz te urocze kalendarze. Uroczy design dla dzieci sprawia, że ​​są idealne dla dzieci i dorosłych, którzy uwielbiają pieczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.